Ettevõttest

OÜ MT Grupp on Eesti kapitalil põhinev ettevõte mis on asutatud 1999 aastal. Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on katusekatte-, fassaadi-, viimistlus-, üldehitusmaterjalide ja insenertehniliste toodete turustamine ja müük Eestis. Meie välispartnerid on oma valdkonna juhtivad ehitusmaterjalide tootjad Euroopast, Baltikumist ja Venemaalt. Põhiliselt oleme spetsialiseerunud meie poolt maaletoodavate toodete projekti- ja hulgimüügile, kuid samuti teeme koostööd nii kohalike suuremate ehitusmaterjalide esinduste kui tootjatega. OÜ MT Grupp klientideks on ehitusmaterjalide jaeketid ja antud valdkonna ehitusettevõtted.
Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele süsteemseid ja usaldusväärseid lahendusi kliendi vajadusest lähtuvalt. Kliendi rahulolu tagab professionaalne teenindus ja asjatundlik nõustamine.

Pika ja eduka tegutsemise märksõnadeks on kvaliteet, professionaalsus ning usaldus. Pöörame suurt tähelepanu nii meie töötajate pidevale erialasele koolitamisele kui ka klientide järjepidevale väljaõppele erinevate materjalide ja süsteemide nõuetekohaseks paigalduseks.