KIPSMASINKROHV 651

Kipsmasinkrohv

Kirjeldus

Kasutusala Kavandatud masinpritspaigaldamiseks kipsile, siledale siseruumi krohvidele, kui õhuniiskus ei ületa 70%. Sobib käsi- või mehaaniliseks paigalduseks kipskrohvi mördid värvi alla või kvaliteet seina- ja laekrohvidele, autoklaavitud aereeritud betoonile, keraamikale või lubjakivile, betoonelementidele jne.
Eelised
  • sile pind;
  • kerge tööd teostada;
  • kõrge nake;
  • elastne;
  • keskkonnasõbralik.
Koostis Ehituskips, kvartstäitematerjal, kustutatud lubi, peentäitematerjalid
Paigaldamise tingimused Paigaldamistemperatuur vahemikus +5° C kuni +25° C (õhu-, alustarindi- ja tootetemperatuur). Lõppviimistlus kiht paigaldada mitte enne kui seinad ja betoonelemendid on mahukahanenud, survestatud ning lõplikult välja kuivanud. Viimistluskihi alustarind peab olema kinnitatud, tugev ja mittedeformeeruv.
Aluspinna tüübid Tellis ja keraamika: kruntida GRUNTOLIT-K 311 või GRUNTOLIT-SK 313 osaliselt lahjendatult. Betoon ja sarrusbetoon: kruntida GRUNTOBET 310. Autoklaavitud aereeritud betoonelemendid: kruntida GRUNTOLIT-K 311 või GRUNTOLIT-SK 313 osaliselt lahjendatult. Silikaatplokid: kruntida GRUNTOLIT-K 311 või GRUNTOLIT-SK 313 osaliselt lahjendatult. Vanad tsement-lubikrohvid: kruntida GRUNTOLIT-K 311 või GRUNTOLIT-SK 313 osaliselt lahjendatult.
Ettevalmistus Segada kuivsegu veega kasutades madala kiirusega segistit, proportsioonis 0,53 l vett 1 kg segu kohta (16 l vett 30 kg kotile). Sõltuvalt tingimustest ja vajadusest võib vähesel määral suurendada vee kogust. Mitte segada kivistunud mörti veega või värske seguga.
Pinnale kandmine Krohv kanda 8 mm kihis ja koheselt laotada laiali ning tasandada „H “-profiil siluriga. Peale algset tasandamist tasandada kiht lõplikult, kasutades trapetssilurit. Kivistumise lõppfaasis leotada ja hõõruda krohvi švammist siluriga. Peale üle hõõrutud pinna matistumist teostada lõplik silumine terassiluriga. Kui soovitakse paigaldada krohvi teine kiht, keraamiline plaat või lõppviimistluskiht, karestada eelnevalt pind (nt kraapides, lõigata kalaluumuster pinda) nakke parandamiseks.
Soovitused Tuulutada ruum peale tööde lõpetamist.
Säilivusaeg Maksimaalselt 6 kuud

90 KB2017-06-28_KREISEL_651_tds_est

 

Lisainfo

Tootja

Kreisel