Vincents BLOCKGRUNT

Kruntimisvahend tugeva imavusega pindadele

Polümeerdispersiooni baasil valmistatud kruntimisvahend tugevalt imavate pindade (gaasbetoon, keramsiitplokid, keraamilised ja silikaattellised, keraamilised ja mineraalkiududest plaadid) veeimamisvõime tasakaalustamiseks ja homogeniseerimiseks enne mis tahes liiki sünteetilise või mineraalkrohvi pealekandmist, samuti alusmaterjali pinnakihi tugevdamiseks, pinna struktureerimiseks, materjali kõvaduse ja kulumiskindluse suurendamiseks (kruntimisvahend laseb läbi veeauru – materjal hingab). Mõeldud sise- ja välitöödeks.

Kirjeldus

Polümeerdispersiooni baasil valmistatud kruntimisvahend tugevalt imavate pindade (gaasbetoon, keramsiitplokid, keraamilised ja silikaattellised, keraamilised ja mineraalkiududest plaadid) veeimamisvõime tasakaalustamiseks ja homogeniseerimiseks enne mis tahes liiki sünteetilise või mineraalkrohvi pealekandmist, samuti alusmaterjali pinnakihi tugevdamiseks, pinna struktureerimiseks, materjali kõvaduse ja kulumiskindluse suurendamiseks (kruntimisvahend laseb läbi veeauru). Mõeldud sise- ja välitöödeks.

Omadused

  • tasakaalustab ja reguleerib niiskuse imendumist materjali;
  • kasutatav ilma eelneva ettevalmistuseta;
  • suurepärane kapillaarne imavus;
  • parandab pinnamaterjali struktuuri;
  • vabastab pinna tolmust;
  • parandab viimistlusmaterjali nakkuvust;
  • hingav materjal;
  • kasutamisel ökonoomne.

Aluspinna ettevalmistamine

Aluspind peab olema kuiv, ilma orgaaniliste lahustite ja pinnal oleva mustuse jääkideta. Pind on soovitatav puhastada mehaaniliselt sidumata osakeste kihist.

Pealekandmine

Kruntimisvahend kantakse peale pihustades, rulli või pintsliga. Kruntimisvahendit Blockgrunt võib veega lahjendada ning seda tehakse sõltuvalt pinna imavusest. Väikese imavuse korral tuleb kruntimisvahendit veega lahjendada vahekorras 1 : 1, suurema imavuse korral vahekorras 1 : 3.

Töötlemistemperatuur

Blockgrunt tuleb kanda alusmaterjali pinnale ümbritseva keskkonna ja materjali temperatuuril üle +5 ºC, kuid mitte üle + 25 ºC, ning suhteline õhuniiskus peab olema vähemalt 60%. Vahetult enne kruntimisvahendi pealekandmist tuleb see korralikult läbi segada.

Kulu

Sõltuvalt pinna imavusest: kontsentraat u 1 kg/10 m2 , tugevalt imavate pindade korral vahekorras 1 : 3 lahjendatuna umbes 1 kg/40 m2 .

Säilitamine

Hermeetiliselt suletud originaalpakendis säilib toode kuivades ja jahedates ruumides 1 aasta. Kaitsta külmumise ja liiga madala temperatuuri eest!

Pakend:

5 kg; 10 kg, 25 kg

 


89 KBBlockgrunt_dts_est

 

 

Lisainfo

Tootja

Vincents