Mastiksid ja aluskrundid

Näitan kõiki 6 tulemust

 • Bituumenemulsioonkrunt TECHNONICOL nr 04

  Bituumenemulsioonkrunt TECHNONICOL nr 04 on kasutusvalmis materjal, mis kujutab endast naftabituumeni vesiemulsiooni modifitseeritud tehnoloogiliste lisanditega. Ei sisalda lahusteid.

 • KATUSE- JA EMUSLIOONMASTIKS NR. 31

  Katuse emulsioonmastiks TECHNONICOL nr 31 on kasutusvalmis materjal, mis kujutab endast sünteetilise kautšukiga modifitseeritud naftabituumeni vesiemulsiooni ning sisaldab tehnoloogilisi lisandeid ja mineraalseid täiteaineid. Selle materjali põhjal valmistatud tooted on äärmiselt elastsed, nakkuvad hästi aluspinnaga, on soojakindlad ja niiskuse toimele vastupidavad. Ei sisalda lahusteid.

 • Katusemastiks TECHNONICOL nr 21 (Technomast)

  Katusemastiks TECHNONICOL nr 21 (Technomast) kujutab endast kasutusvalmis materjali, mis koosneb sünteetilise kautšukiga modifitseeritud naftabituumenist, tehnoloogilistest lisanditest, mineraaltäidistest ja orgaanilisest lahustist. Selle materjali põhjal valmistatud tooted on äärmiselt elastsed, nakkuvad hästi aluspinnaga, on soojakindlad ja niiskuse toimele vastupidavad.

 • KUUMBITUUMEN POLÜMEERMASTIKS NR. 41 (EUREKA)

  Kuuma katusemastiksit TECHNONIKOL nr 41 valmistatakse katusebituumenist, modifitseeritud polümeeridest ja mineraalsest täiteainest. Tänu sarnasele koostisele on mastiks täielikult ühildatav korporatsiooni TechnoNICOL poolt toodetavate hüdroisolatsioonimaterjalidega. Selle kasutamine tagab vastupidava ja tervikliku katusesüsteemi loomise.

 • Polümeerbituumenkrunt TECHNONICOL nr 03

  Polümeerbituumenkrunt TECHNONOCOL nr 03 kujutab endast naftabituumeni, polümeeride ja nakkuvust parandavate lisandite lahust orgaanilistes lahustites.

 • Bituumenkrunt TECHNONICOL nr 01

  Krunti kasutatakse isoleeritavate pindade (betoonplaat, tsementmördikiht jne) ettevalmistamiseks (kruntimiseks) enne sulatatavate ja iseliimuvate katuse- ja hüdroisolatsioonimaterjalide paigaldamist.

Näitan kõiki 6 tulemust