ISOVER SKL-M

ISOVER SKL-M on pooljäik mineraalvillast plaat, mis on kaetud musta klaaskiudkangaga. Klaaskiudkangas takistab kiudude eraldumist plaadi pinnalt, must värv muudab plaadid fassaadimaterjali taga nähtamatuks. ISOVER SKL-M sobib välisseinte soojustamiseks ja tuuletõkkeks, eriti just ventileeritavates fassaadides.

Kirjeldus

PREMIUM

Kasutamine

ISOVER SKL-M sobib välisseinte soojustamiseks ja tuuletõkkeks, eriti just ventileeritavates fassaadides.

Paigaldus

ISOVER SKL-M plaate saab paigaldada ilma karkassita mehhaaniliste kinnitusvahendite abil või metallkarkassi vahele. SKL-M plaatidel on keskel nn. eel-lõige (1/3 plaadi paksusest), nii on neid lihtne lõigata kaheks 600 mm plaadiks. Ühenduskohtade tihendamiseks teipi kasutada ei saa, sest alusmaterjal ei ole nakkuv. Selleks on soovitav kasutada ilmastikukindlaid ehitussilikoone. Kivist välisvooderdise võib läbi isolatsiooniplaatide kandvale seinale või karkassile kinnitada spetsiaalsete vahedetailide või müürisidemete abil (4-6 müürisidet m², soovitavalt roostevabad).

Pakend

Kilepakend

Käsitlemine ja ladustamine

Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid.

Täiendav informatsioon

Tootja Saint-Gobain Rakennustuotteet Oy jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid vastavalt toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Tehnilised viited

 

 

Lisainfo

Tootja

ISOVER/Gyproc OÜ

Omadus

Klaasvill