Auru- ja õhutõkkesüsteem

Näitan kõiki 8 tulemust

 • ISOVER VapoBlock

  SOVER VapoBlock on nn traditsiooniline ehitusel kasutatav aurutõkkekile. ISOVER VapoBlock takistab niiskuse tungimist ruumidest konstruktsioonidesse.

 • ISOVER VARIO® DF liimmass

  ISOVER VARIO® DF on püsielastne liimmass, mida kasutatakse aurutõkkekile VARIO Duplexi ja hooneosade vaheliste liitekohtade puhul, et tagada ühendusele veeauru- ja õhutihedus.

 • ISOVER VARIO® DoubleTwin – kahepoolne teip

  ISOVER VARIO® DoubleTwin on osa terviklikust VARIO®õhu- ja aurutõkkesüsteemist, mida kasutatakse aurutõkkemembraanide ja -kilede kinnitamiseks konstruktsiooniosadele.

 • ISOVER VARIO® KM Duplex UV

  ISOVER VARIO® KM Duplex UV omab unikaalset omadust – muutuvat veeauru takistust (Sd-väärtust). See tähendab, et toote struktuur suvel avaneb, talvel aga sulgub. See ainulaadne omadus võimaldab konstruktsiooni tunginud niiskusel kergemini välja kuivada, tagades piirdekonstruktsiooni kuivaksjäämise. VARIO® Duplex takistab puidukaitsevahendite aurude eritumist piirdest hoone sisemusse. VARIO® Duplex aurutõke paigaldatakse nagu tavaline aurutõke. Vuugikohad tihendatakse VARIO® süsteemi kuuluva Multitape SL teibiga. VARIO® Duplex aurutõket ei soovitata kasutada niiskete ruumide (näiteks vannituba või saun) aurutõkkena. Koos kohandatud tihendustoodete sortimendiga moodustab ISOVER VARIO® Duplex tervikliku süsteemi. Nii kile liitekohad kui ka hooneosadega liitumise kohad saab muuta korralikult õhutihedaks.

 • ISOVER VARIO® MultiTape SL

  Tihendusteip VARIO® Multitape SL on mõeldudVARIO® Duplex aurutõkkekile õhutihedaks paigaldamiseks ning aurutõkkekile erinevate liitekohtade tihendamiseks. Ühepoolne elastne kaheosalise kaitsepaberiga teip. Kasutatakse aurutõkkekilede VARIO® KM Duplex UV ja katuseakende, torude ja lagede läbiviikude vastupidavate ja õhutihedate ühenduste valmistamisel. Kaheosaline kaitsepaber lihtsustab teibi paigaldamist nurkadesse ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse.

 • ISOVER VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teip

  ISOVER VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teip on uus lahendus auru- või õhutihedust tagava kihi (ISOVER VARIO® KM Duplex UV) omavaheliste liitkohtade tihendamiseks. VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teip on tänu oma suurele laiusele ideaalne toode auru- või õhutihedust tagava kihi omavaheliste ning külgnevate konstruktsioonide liitekohtade tihendamiseks.

 • ISOVER VARIO® Patch teip

  ISOVER VARIO® Patch teip on uus lahendus auru- või õhutihedust tagava kihi (ISOVER VARIO® KM Duplex UV) paikamiseks või parandamiseks. VARIO Patch on tänu oma suurtele mõõtmetele ideaalne ja soodne toode auru-või õhutiheduse õigesti ning pikaajaliselt toimivaks paikamiseks või parandamiseks.

 • ISOVER VARIO/FACADE KB 3 teip

  ISOVER VARIO/FACADE KB 3 teip on valmistatud võrktugevdusega PE-kilest. Liimaineks on akrüülipõhine liimmass. Teibil on üheosaline liimriba, mis on kaitstud silikoonpaberiga.

Näitan kõiki 8 tulemust