Üldehituslik soojustus

Näitan 1–16 tulemust 43-st

 • ISOVER OL-33 Facade

  ISOVER OL33 -Facade on mineraalvillast soojustusplaat, mis on kaetud spetsiaalse mittepõleva tuuletõkkekattega Facade. ISOVER OL33 -Facade on valmistatud anorgaanilisest ja keemilisest neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni põhjustavaid komponente. ISOVER OL33 -Facade on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele.

 • ISOVER RKL-31

  ISOVER RKL 31 on jäik mineraalvillaplaat, mille pikematel külgedel on punnsoonühendus (välja arvatud 20 mm paksused ning 550 ja 850 mm laiused plaadid, * tooteandmete tabelis) ning mille üks pool on kaetud klaaskiudvildiga. ISOVER RKL 31 kasutatakse peamiselt kombineeritud soojustus- ja tuuletõkkeplaadina välisseintes, pööningutel, katuslagedel ja ventileeritud aluspõrandates. Toode on sobiv kasutamiseks nii uusehitustel kui ka remonditöödel. Tänu punnsoonühendusele kinnituvad plaadid tihedalt teineteise vastu (ei teki külmasildu).

 • ISOVER RKL-31 EJ FACADE

  ISOVER RKL 31 EJ FACADE on eriti jäik mineraalvillaplaat, mille pikematel külgedel on punnsoonühendus. Toote üks pool on kaetud klaaskiudvildiga, spetsiaalkattega Facade. ISOVER RKL 31 EJ FACADE on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ega sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER RKL 31 EJ FACADE on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1.

 • ISOVER SKL-M

  ISOVER SKL-M on pooljäik mineraalvillast plaat, mis on kaetud musta klaaskiudkangaga. Klaaskiudkangas takistab kiudude eraldumist plaadi pinnalt, must värv muudab plaadid fassaadimaterjali taga nähtamatuks. ISOVER SKL-M sobib välisseinte soojustamiseks ja tuuletõkkeks, eriti just ventileeritavates fassaadides.

 • ISOVER Tuulesuunaja

  SOVER TUULESUUNAJA on ette nähtud kasutamiseks hoonete katuse tuulekastide juures ning selle tootega takistatakse tuulutusõhu juurdepääs katuslae soojustusse. TUULESUUNAJA abil suunatakse tuulekastide kaudu sissetulev tuulutusõhk eemale soojustusmaterjalist, mis tõstab soojustuse efektiivsust. Samuti kaitseb toode isolatsioonimaterjali võimaliku lumetuisu puhul ning sel juhu ei pääse lumi otse soojustusmaterjali. Lisaks on TUULESUUNAJA täiendavaks kaitseks puistevilla paigaldusel, et puistatav isolatsioonimaterjal ei pudeneks katuse räästa- või servaaladel tuulutuskasti. ISOVER TUULESUUNAJAT saab kasutada nii 900mm kui ka 1200 mm katusesarika sammu puhul ning samuti saab paigaldada seda ka ebastandardsete sammudega sarikate vahele.

 • ISOVER TYVEK 2460B

  ISOVER Tyvek DP/2460B on tuuletõkkekile, mis on vett hülgav, kuid samas võimaldab veeaurul konstruktsioonist välja pääseda. Difusioonkile DP/2460B sobib igat tüüpi ventileeritavatele ja mitteventileeritavatele kaldkatustele ning fassaadidele

 • ISOVER VKL

  ISOVER VKL on jäik pinnakatteta isolatsiooniplaat. ISOVER VKL on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ega sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER VKL on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1.

 • Reiden EPS 50 ja EPS 60

  Põrandate soojustuseks mittekoormatud või väheseltkoormatud lahendustes (nt. laagidevaheline soojutus, katus- ja vahelagede soojustamisel karkasskonstruktsioonides, lamekatuste soojustamisel)

 • Reiden EPS 80, EPS 100, EPS 100 Silver, EPS 200

  EPS 80, EPS 100, EPS 100 Silver ja EPS 200 on mõeldud põrandate soojusisoleerimiseks.

 • TECHNONICOL CARBON PROF 300

  Ekstrudeeritud vahtpolüstüreen TECHNONICOL CARBON PROF on ühtlaselt jaotatud suletud kärjega soojustusmaterjal, mis ei ima vett, ei pundu ega kahane, on kemikaalikindel ja ei
  lagune.

 • TechnoNICOL Kivivill

  Soojustusmaterjal TECHNO on mineraalvillast tulekindel soojus- ja heliisolatsioonimaterjal, mis on valmistatud basaldirühma kivimite baasil ja mille valmistamisel on kasutatud vähendatud fenoolisisaldusega sideainet.

 • Reiden EPS 120 Perimeeter, EPS 120 Perimeeter Pluss*, EPS Foam 200*

  Kasutamiseks külmakergete vastu – vundamentide, alusmüüride, soklite, keldri sise- ja välisseinte, torustike rajamisel.

 • Kingspan OPTIM-R

  OPTIM-R (SPU XT) on vaakumisolatsiooni ja polüuretaanisolatsiooni ühildav tippklassi toode, mis on välja töötatud spetsiaalselt renoveerimise tarbeks. Isolatsiooniplaate kasutatakse objektidel, kus on nõutav passiivehitistele omase soojapidavuse saavutamine eriti õhukese soojustuskihi juures. Reeglina on vaakumisolatsioon tootes ümbritsetud polüuretaaniga, mis kaitseb esimest nii paigalduse kui ka kasutuse ajal.

 • Kingspan Sauna-Satu (SPU Sauna-Satu)

  Kingspan Sauna-Satu (SPU Sauna-Satu) sobib sauna seinte ja lae ning niiskete ruumide laepindade isoleerimiseks. Isolatsiooniplaate võib kasutada muudeski ruumides tarindisisese isolatsioonikihina koos laudvoodriga. Kingspan Sauna-Satu sobib ühtviisi hästi kasutamiseks nii ehitamisel kui ka renoveerimisel.

 • Kingspan Therma TP10 Vintti-Iita (SPU Vintti-Iita)

  Külma pööningu soojustamine on paljudes ehitistes kõige mõistlikum viis saada juurde kasutuskõlblikku ruumi. Ka kasutusel oleva pööningu täiendav soojustamine Therma TP10 Vintti-Iita (SPU Vintti-Iita) meetodi abil võimaldab energiakulusid tunduvalt vähendada. Paljudes majades läheb halvasti isoleeritud pööninguruumide kaudu kaduma suurel hulgal soojust.

 • Kingspan Therma TP10/TF70/TW50/TW55 (SPU AL)

  Therma TP10/TF70/TW50/TW55 (SPU AL) plaati võib lisaks seina-, lae- ja põrandatarinditele kasutada mitmesugustes muude isolatsioonilahenduste koosseisus, näiteks soojaveepaagi soojusisolatsioonina.

Näitan 1–16 tulemust 43-st