Tuuletõkketooted

Näitan kõiki 16 tulemust

 • ISOVER OL-33 Facade

  ISOVER OL33 -Facade on mineraalvillast soojustusplaat, mis on kaetud spetsiaalse mittepõleva tuuletõkkekattega Facade. ISOVER OL33 -Facade on valmistatud anorgaanilisest ja keemilisest neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni põhjustavaid komponente. ISOVER OL33 -Facade on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele.

 • ISOVER RKL kaitseprofiil

  ISOVER RKL kaitseprofiil lihtsustab ja kiirendab paigaldustöid ning kaitseb kombineeritud tuuletõkke- ja isolatsiooniplaatide servasid lindude ning muude näriliste eest.

 • ISOVER RKL paigaldusprofiil

  ISOVER RKL Paigaldusprofiili kasutatakse koos ISOVER tuuletõkkeplaatidega RKL31 või RKL31 Facade. Toode lihtsustab ja kiirendab paigaldustöid ning kaitseb kombineeritud tuuletõkke- ja isolatsiooniplaatide servasid lindude ning muude näriliste eest.

 • ISOVER RKL Termofix kinnituskomplekt

  ISOVER RKL Termofix kinnituskomplekt sisaldab ühes pakendis kõik vajalikud detailid, et kinnitada 75 või 100mm paksused ISOVER RKL31 ja/või RKL31 Facade kombineeritud soojustus- ja tuuletõkketooted. Komplektis sisalduvad distantshülsid (tuleb valida vastavalt soojutus- ja tuuletõkkeplaatide paksusele), spetsiaalne pikem drelli otsik lühemate kruvide ning distantshülsside kinnitamiseks, lühemad kruvid (50 mm, TX15 peaga), ruspert viimistlusega pikemad kruvid TX30 peaga tuulutusliistu kinnitamiseks. Lisaks läheb vaja kruvikeeraja otsikut TX30 pikemate kruvide kinnitamisel.

 • ISOVER RKL-31

  ISOVER RKL 31 on jäik mineraalvillaplaat, mille pikematel külgedel on punnsoonühendus (välja arvatud 20 mm paksused ning 550 ja 850 mm laiused plaadid, * tooteandmete tabelis) ning mille üks pool on kaetud klaaskiudvildiga. ISOVER RKL 31 kasutatakse peamiselt kombineeritud soojustus- ja tuuletõkkeplaadina välisseintes, pööningutel, katuslagedel ja ventileeritud aluspõrandates. Toode on sobiv kasutamiseks nii uusehitustel kui ka remonditöödel. Tänu punnsoonühendusele kinnituvad plaadid tihedalt teineteise vastu (ei teki külmasildu).

 • ISOVER RKL-31 EJ FACADE

  ISOVER RKL 31 EJ FACADE on eriti jäik mineraalvillaplaat, mille pikematel külgedel on punnsoonühendus. Toote üks pool on kaetud klaaskiudvildiga, spetsiaalkattega Facade. ISOVER RKL 31 EJ FACADE on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ega sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER RKL 31 EJ FACADE on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1.

 • ISOVER SKL-M

  ISOVER SKL-M on pooljäik mineraalvillast plaat, mis on kaetud musta klaaskiudkangaga. Klaaskiudkangas takistab kiudude eraldumist plaadi pinnalt, must värv muudab plaadid fassaadimaterjali taga nähtamatuks. ISOVER SKL-M sobib välisseinte soojustamiseks ja tuuletõkkeks, eriti just ventileeritavates fassaadides.

 • ISOVER Tuulesuunaja

  SOVER TUULESUUNAJA on ette nähtud kasutamiseks hoonete katuse tuulekastide juures ning selle tootega takistatakse tuulutusõhu juurdepääs katuslae soojustusse. TUULESUUNAJA abil suunatakse tuulekastide kaudu sissetulev tuulutusõhk eemale soojustusmaterjalist, mis tõstab soojustuse efektiivsust. Samuti kaitseb toode isolatsioonimaterjali võimaliku lumetuisu puhul ning sel juhu ei pääse lumi otse soojustusmaterjali. Lisaks on TUULESUUNAJA täiendavaks kaitseks puistevilla paigaldusel, et puistatav isolatsioonimaterjal ei pudeneks katuse räästa- või servaaladel tuulutuskasti. ISOVER TUULESUUNAJAT saab kasutada nii 900mm kui ka 1200 mm katusesarika sammu puhul ning samuti saab paigaldada seda ka ebastandardsete sammudega sarikate vahele.

 • ISOVER TYVEK 2460B

  ISOVER Tyvek DP/2460B on tuuletõkkekile, mis on vett hülgav, kuid samas võimaldab veeaurul konstruktsioonist välja pääseda. Difusioonkile DP/2460B sobib igat tüüpi ventileeritavatele ja mitteventileeritavatele kaldkatustele ning fassaadidele

 • ISOVER VapoBlock

  SOVER VapoBlock on nn traditsiooniline ehitusel kasutatav aurutõkkekile. ISOVER VapoBlock takistab niiskuse tungimist ruumidest konstruktsioonidesse.

 • ISOVER VARIO® DF liimmass

  ISOVER VARIO® DF on püsielastne liimmass, mida kasutatakse aurutõkkekile VARIO Duplexi ja hooneosade vaheliste liitekohtade puhul, et tagada ühendusele veeauru- ja õhutihedus.

 • ISOVER VARIO® KM Duplex UV

  ISOVER VARIO® KM Duplex UV omab unikaalset omadust – muutuvat veeauru takistust (Sd-väärtust). See tähendab, et toote struktuur suvel avaneb, talvel aga sulgub. See ainulaadne omadus võimaldab konstruktsiooni tunginud niiskusel kergemini välja kuivada, tagades piirdekonstruktsiooni kuivaksjäämise. VARIO® Duplex takistab puidukaitsevahendite aurude eritumist piirdest hoone sisemusse. VARIO® Duplex aurutõke paigaldatakse nagu tavaline aurutõke. Vuugikohad tihendatakse VARIO® süsteemi kuuluva Multitape SL teibiga. VARIO® Duplex aurutõket ei soovitata kasutada niiskete ruumide (näiteks vannituba või saun) aurutõkkena. Koos kohandatud tihendustoodete sortimendiga moodustab ISOVER VARIO® Duplex tervikliku süsteemi. Nii kile liitekohad kui ka hooneosadega liitumise kohad saab muuta korralikult õhutihedaks.

 • ISOVER VARIO® MultiTape SL

  Tihendusteip VARIO® Multitape SL on mõeldudVARIO® Duplex aurutõkkekile õhutihedaks paigaldamiseks ning aurutõkkekile erinevate liitekohtade tihendamiseks. Ühepoolne elastne kaheosalise kaitsepaberiga teip. Kasutatakse aurutõkkekilede VARIO® KM Duplex UV ja katuseakende, torude ja lagede läbiviikude vastupidavate ja õhutihedate ühenduste valmistamisel. Kaheosaline kaitsepaber lihtsustab teibi paigaldamist nurkadesse ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse.

 • ISOVER VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teip

  ISOVER VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teip on uus lahendus auru- või õhutihedust tagava kihi (ISOVER VARIO® KM Duplex UV) omavaheliste liitkohtade tihendamiseks. VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teip on tänu oma suurele laiusele ideaalne toode auru- või õhutihedust tagava kihi omavaheliste ning külgnevate konstruktsioonide liitekohtade tihendamiseks.

 • ISOVER VARIO/FACADE KB 3 teip

  ISOVER VARIO/FACADE KB 3 teip on valmistatud võrktugevdusega PE-kilest. Liimaineks on akrüülipõhine liimmass. Teibil on üheosaline liimriba, mis on kaitstud silikoonpaberiga.

 • ISOVER VKL

  ISOVER VKL on jäik pinnakatteta isolatsiooniplaat. ISOVER VKL on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ega sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER VKL on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1.

Näitan kõiki 16 tulemust