Knauf Insulation Naturboard WB

ECOSE® Tehnoloogia abil toodetav klaaskiududest mineraalvill plaatidena. Toode on pakendatud pakkidesse.

Soovituslik kasutusala: Välisseinad

 

Kirjeldus

ECOSE® Tehnoloogia abil toodetavaid mineraalvillast plaate Naturboard WB iseloomustab suurepärane soojusisoleerivus. Need on ette nähtud kasutamiseks soojus- ja heliisolatsioonina ventileeritava fassaadiga seinakonstruktsioonides, kihilistes seintes, kerghallides (kassettseinad) ning välisseinte rostvärgi isolatsioonina siseküljelt (nt muinsusobjektide restaureerimisel). Välisküljele on ventileeritavate fassaadide puhul soovitatav paigaldada tuuletõke, et vältida isolatsiooni tuulega läbipuhumist. Välisseinte solatsioonisüsteemides tuleb siseküljel paigaldada soojusisolatsioonile aurutõke, mis kaitseb seina kondensniiskuse eest. Metallist kassettseinte puhul täidab aurutõkke ülesannet sisemine metallkattekiht. Materjali võib kasutada ka horisontaalkonstruktsioonides (nt tihedate ribidega puitvahelagedes, karkass-riigel-või karkasskonstruktsioonides) soojus- ja heliisolatsioonina, mis on paigaldatud korrusevaheliste vahelagede talade vahele. Kõrge rõhu all oleva veeauruga (nt kõrge temperatuuri või suure suhtelise niiskusega) ruumide kohal tuleb kasutada aurutõkkekilet, mis kaitseb isolatsioonimaterjali pideva niiskumise eest.

Üldised omadused

  • Soojusjuhtivustegur: λD= 0,031 W/mK
  • Tuleohutuse klass: A1

Eelised

  • väga head soojusisolatsiooni- ja heliomadused
  • väga hea tulekindlus suur tihedus
  • väga hea kujupüsivus
  • mugav ja lihtne paigaldus suurendatud hüdrofoobsus kogu mahu ulatuses ECOSE®

ECOSE® tehnoloogia eelised:

  • pehmus
  • vähem tolmu
  • lihtne lõigata

Pakend

Naturboard WB plaadid on pakendatud pakkidesse. Koondpakend on kaitstud kilega. Kaitseümbris on varustatud tootja logo ja toote sildiga, millele on märgitud toote põhilised tehnilised näit.

Kvaliteet

Ettevõttel Knauf Insulation on standarditele ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004 ja OHSAS 18001:2007 vastavad ühtse kvaliteedihalduse sertifikaadid. Käesoleva toote valmistamisel ei ületata emissiooni piirnorme, mida kontrollib põhjalikult ettevõtte Knauf Insulation kvaliteediosakon.

EÜ vastavusdeklaratsioon: 0764-CPR-0208

Lisainfo

Tootja

Knauf Insulation

Omadus

Klaasvill