Isover OL-TOP

ISOVER OL-TOP ühelt poolt klaaskiudvildiga kaetud lamekatuste isolatsiooniplaat, millel on punnsoonühendus plaatide pikemates külgedes. OL-TOP sobib kasutamiseks kahekihilise isolatsiooni pealmise kihina või ühekihilise soojustusena. ISOVER OL-TOP sobib betoonplaatidest, kergbetoonplaatidest ja profiilplekkplaatidest kandekonstruktsiooniga lamekatuste jaoks.

Kasutusala: lamekatuste soojustus

Kategooria:

Kirjeldus

STANDARD
ISOVER OL-TOP on ühelt poolt klaaskiudvildiga kaetud lamekatuste isolatsiooniplaat, millel on punnsoonühendus plaatide pikamates külgedes. ISOVER TOP võimalikud paksused on alates 20 mm kuni 120 mm. Toode on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER OL-TOP on lõhnatu, ei mädane ega paku soodast kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1.
Soojusjuhtivus 0,037 W/mK, Lambda Deklareeritud väärtus
Tuleohutuse klass A2 – s1,d0 (EN13501-1)
CE märgistuse kood MW-EN13162-T3- MU1

1180 x 1550 (laius mm x pikkus mm)

Kasutamine

ISOVER OL-TOP sobib eelkõige objektidele, kus on vaja head soojusisolatsiooni ja väga suurt koormustaluvust (60 kPa). Töö ajal tuleb isolatsiooniplaate kaitsta pidevate raskete koormuste eest (näiteks liikumisteedel). Täht “U” tootenimetuses tähendab, et plaadi alumises osas on ventilatsioonikanalid niiskuse väljatuulutamiseks, soone laius 22 mm, sügavus 15 mm ja soonte omavaheline vahekaugus 150 mm. Materjali kasutatakse kahekihilise soojustuse pealmise kihina või ühekihilise soojustusena. ISOVER OL-TOP sobib betoonplaatidest, kergbetoonplaatidest ja profiilplekkplaatidest kandekonstruktsiooniga lamekatuste jaoks. Toodet tuleb kasutada lubatud koormustaluvuse piires vastavalt projekteerija juhistele.

Paigaldus

Isolatsioonimaterjal tuleb paigaldada kuivades tingimustes ja projekteerija juhiseid järgides. Plaadid tuleb paigaldada sellise suurusega alale, mille juures on võimalik sama päeva jooksul katta OL-TOP vettpidava kihiga (kas SBS või PVC) või järgnevate kihtidega. Kui kasutatakse mehhaanilist kinnitust, peab kinniteid olema 2-4 tk/m².

Pakend

Kilepakend või pakkealus.

Käsitlemine ja ladustamine

Toodete ja pakendite käsitlemisel tuleb järgida pakendil või tootja spetsiaalses kasutusjuhendis esitatud juhiseid.

Täiendav informatsioon

Tootja Saint-Gobain Rakennustuotteet Oy jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid vastavalt toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Kõrgeim kasutustemperatuur Põhiplaadile 200°C (sõltuvalt kasutusvariandist)
Nominaaltihedus Konstruktsioonikoormuse arvutamiseks: OL-TOP keskmiselt 125 kg / m³
Soojusjuhtivustegur 0.037 W/mK, Lambda design väärtus
Koormustaluvus 20mm 40kPa, 25mm 50 kPa, ≥30mm 60 kPa (konstruktsioonis, EN 826 deformatsioonil 10%)
Dünaamiline jäikus <20 MN/m3
Niiskuskäitumine Toode ei ole hügroskoopne (toode ei seo endaga õhuniiskust). Lühiajaline veeimavus: < 1,0 kg/m2 (EN 1609).
Pinnakate Klaaskiudvilt
Kasutuskoht Kasutatakse lamekatuste kahekihilise soojustuse pealmise kihina või ühekihilise soojustusena.
Paksus 20 – 120mm

Tehnilised viited

Lisainfo

Tootja

ISOVER/Gyproc OÜ

Omadus

Klaasvill