ISOVER VARIO® MultiTape SL

Tihendusteip VARIO® Multitape SL on mõeldudVARIO® Duplex aurutõkkekile õhutihedaks paigaldamiseks ning aurutõkkekile erinevate liitekohtade tihendamiseks. Ühepoolne elastne kaheosalise kaitsepaberiga teip. Kasutatakse aurutõkkekilede VARIO® KM Duplex UV ja katuseakende, torude ja lagede läbiviikude vastupidavate ja õhutihedate ühenduste valmistamisel. Kaheosaline kaitsepaber lihtsustab teibi paigaldamist nurkadesse ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse.

Kirjeldus

  • painduv,
  • väga tugeva kleepuvusega ning absoluutselt töökindel.
  • Lihtne käsitleda, kuna teibil on kaks eraldi kleepuvat osa.
  • Teipi saab katkestada rebides.
  • VARIO® Duplex kile jätkukohtade tihendamisel kleebitakse üks osa teibist ühele kilele ning teine osa teibist järgmise kile külge.
  • ei vanane
  • hea nakkuvus ka puitpindadega (samuti OSB plaadid), kui on vaja tihendada aurutõkke ülemineku või läbiviigu kohti.
  • VARIO Duplex jatkukohtade tihedamisel tuleb teibitavad kohad kile peal eelnevalt puhastada (pühkida kuiva lapiga)
  • ISOVER VARIO® Multitape SL moodustab ühe osa Isoveri õhutihendussüsteemist, mis koos teiste toodetega tagavad aurutõkkekile õhutiheduse ja koos sellega niiskuskindlad ja energiatõhusad konstruktsioonid.

Kasutamine

Peamised kasutuskohad on aurutõkkekile omavaheliste liitekohatade tihendamine, aurutõkkekile ning muude konstruktsioonide omavaheline tihendamine, aurutõkkekile paikamine või aurutõkkekilest teise kihi ühenduskohtade tihendamine. Samuti kasutatakse Vario Multiteip SL VARIO® tihendusnurkade ja VARIO® läbiviigutihendite paigaldamisel. Tänu heale nakkuvusega puitpindadele kasutatakse VARIO® Multitape SL-i OSB plaatide omavaheliste liitekohtade tihendamisel. Teibiga sobib tihendada ka muid materjale (PA, PE, PU, PP, ALU, paber), välja arvatud katuse aluskate. Teibi kulu arvestus: 1 m² tuuletõkkeplaadi kohta 1 jm teipi. ISOVER VARIO® Multitape SL moodustab ühe osa terviklikust Isover VARIO® õhu- ja aurutõkkesüsteemist.

Paigaldus

Täpsem paigaldusjuhis koos paigaldusskeemidega on VARIO® kataloogis leheküljel 25.

Käsitlemine ja ladustamine

Säilitada kuivas ruumis ≤+30˚C, avamata pakendis säilib üle 2a. Sobib kasutamiseks temperatuuri taluvuse poolest nii ruumis sees kui väljas.

Täiendav informatsioon

Tootja Saint-Gobain Rakennustuotteet Oy jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid vastavalt toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Tehnilised viited

Lisainfo

Tootja

ISOVER/Gyproc OÜ

Omadus

Klaasvill

Sulle võib meeldida ka…