ISOVER VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teip

ISOVER VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teip on uus lahendus auru- või õhutihedust tagava kihi (ISOVER VARIO® KM Duplex UV) omavaheliste liitkohtade tihendamiseks. VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teip on tänu oma suurele laiusele ideaalne toode auru- või õhutihedust tagava kihi omavaheliste ning külgnevate konstruktsioonide liitekohtade tihendamiseks.

Kirjeldus

VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teipi kasutatakse eelkõige auru- ja õhutihedust tagava kihi ISOVER VARIO® KM Duplex UV omavaheliste ühenduskohtade tihendamiseks. VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teipi sobib kasutada ka PE (Polüetüleen) aurutõkkekile omavaheliste ühenduskohtade tihendamisel. Toodet saab kasutada nii sise- kui välistingimustes ning sellega saab tihendada ka muid plastipõhiseid materjale (katuse aluskatte puhul ei ole VARIO® MultiTape SL Xtra Wide teibi kasutamine soovitatav). Tootel on UV- kindlus 6 kuud. Teipi saab katkestada rebides, mistõttu on ta kasutajasõbralik. Teibi liimiosa kaitsepaber on kaheosaline, tänu millele saab akende ning muude läbiviigutihendite kvaliteetsema tihendamise teostada lihtsamini ja ka kiiremini.

Paigaldus

Liimitav aluspind peab olema puhas ja tolmuvaba. Madalaim paigaldustemperatuur -5˚C. Külmades tingimustes tuleb teipi eelnevalt soojendada ja hoida toatemperatuuril.

Pakend

Ükiskrull on kilepakendis. Papist pakend sisaldab 10 rulli.

Käsitlemine ja ladustamine

Ladustamine kuivades tingimustes, temperatuuril +30 ºC. Säilivusaeg suletud pakendis üle 2 aasta.

Täiendav informatsioon

Tootja Saint-Gobain Rakennustuotteet Oy jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid vastavalt toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Tehnilised viited

Lisainfo

Tootja

ISOVER/Gyproc OÜ

Omadus

Klaasvill

Sulle võib meeldida ka…