ISOVER RKL paigaldusprofiil

ISOVER RKL Paigaldusprofiili kasutatakse koos ISOVER tuuletõkkeplaatidega RKL31 või RKL31 Facade. Toode lihtsustab ja kiirendab paigaldustöid ning kaitseb kombineeritud tuuletõkke- ja isolatsiooniplaatide servasid lindude ning muude näriliste eest.

Kategooria:

Kirjeldus

ISOVER RKL Paigaldusprofiil on mõeldud kaitsmaks ISOVER tuuletõkkeplaatide RKL31 või RKL31 Facade servasid lindude ning muude näriliste eest. ISOVER RKL Paigaldusprofiil on valmistatud tsingitud terasest ning on varustatud spetsiaalsete veeemaldamise avadega profiili põhjas. ISOVER RKL Paigaldusprofiili pikkus on 2,4 m ning võimalikud sügavused/paksused 50, 75 ja 100 mm. Profiili sügavus valitakse vastavalt ISOVER tuuletõkkeplaatide RKL31 või ISOVER RKL31 Facade paksusele.

Kasutamine

ISOVER RKL Paigaldusprofiili kasutatakse nii uusehitstes kui renoveerimislahendustes kaitsmaks ISOVER kombineeritud soojustus- ja tuuletõkkeplaate RKL31 või RKL31 Facade lindude ning muude näriliste eest.

Paigaldus

RKL Profiilil on paigaldustööde lihtsustamiseks tagasosas kinnitamise avad. Profiil kinnitatakse läbi avade seinale või soklile. ISOVER RKL Paigaldusprofiili on sügavusega 50, 75 ja 100 mm ning profiil valitakse vastavalt ISOVER tuuletõkkeplaatide RKL31 või ISOVER RKL31 Facade paksusele. RKL Paigaldusprofiil tuleb kinnitada aluspinnale vähemalt läbi iga teise kinnitusava.

Pakend

RKL Paigaldusprofiili müüakse tüki kaupa

Käsitlemine ja ladustamine

Säilitada kuivas ruumis ning kaitsta sademete eest

Täiendav informatsioon

Tootja Saint-Gobain Rakennustuotteet Oy jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid vastavalt toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Tehnilised viited

 

 

Lisainfo

Tootja

ISOVER/Gyproc OÜ

Omadus

Klaasvill

Sulle võib meeldida ka…