ISOVER VapoBlock

SOVER VapoBlock on nn traditsiooniline ehitusel kasutatav aurutõkkekile. ISOVER VapoBlock takistab niiskuse tungimist ruumidest konstruktsioonidesse.

Kirjeldus

ISOVER VapoBlock on nn traditsiooniline ehitusel kasutatav aurutõkkekile. VapoBlock takistab niiskuse tungimist ruumidest konstruktsioonidesse. VapoBlock on valmistatud vananemisele vastupidavast polüetüleenist (PE). Tootel on nii Rootsi SP kui ka Norra SINTEF sertifikaat. Toode on aurutõkkekiledele traditsioonilist sinist värvi. Toote arvestuslik kasutusiga on 50 aastat.

Kasutamine

ISOVER VapoBlock sobib aastaringselt kasutatavatesse – nii uusehitistesse kui renoveeritavatesse hoonetesse põranda-, seina- ja katusekonstruktsioonide aurutõkkeks.

Paigaldus

Aurutõke ISOVER VapoBlock paigaldatakse karkassi peale ja kinnitatakse klambrite või kahepoolse teibiga. Liitekohad tehakse vähemalt 150 mm ülekattega ja tihendatakse ISOVER VARIO tootesarja kuuluvate toodetega, nt vuugiteibiga VARIO KB 3 või MultiTape SL.

Pakend

ISOVER VapoBlock on saadaval rullidena kahes eri suuruses: 3x20m = 60m2 ja 3x45m= 135m2. Rull on 1,5 m pikkune ja ca 18 cm läbimõõduga. Rullipaan ise on 3 m laiune, ühest servast on rullipaan keskelt kokku volditud. Tootel on keskel papist siserull, mis aitab vältida VapoBlock läbivajumist rullide teineteise peale ladustamisel. Kui toode on kokkumuljutud võib osutuda hilisem paigaldustöö keerulisemaks ja kuluda rohkem aega. Pakendil on peal eestikeelne paigaldusjuhend. Tooted on pakendatud kilepakendisse.

Käsitlemine ja ladustamine

Pakendite ja toodete käsitsemisel tuleb järgida pakendil või tootja antud kasutusjuhendis olevaid juhiseid. Hoida kuivas ruumis temperatuuril −15 ºC kuni +40 ºC.

Täiendav informatsioon

Tootja Saint-Gobain Rakennustuotteet Oy jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid vastavalt toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Tehnilised viited

Lisainfo

Tootja

ISOVER/Gyproc OÜ

Omadus

Klaasvill

Sulle võib meeldida ka…