ISOVER RKL kaitseprofiil

ISOVER RKL kaitseprofiil lihtsustab ja kiirendab paigaldustöid ning kaitseb kombineeritud tuuletõkke- ja isolatsiooniplaatide servasid lindude ning muude näriliste eest.

Kategooria:

Kirjeldus

ISOVER RKL Kaitseprofiil on ette nähtud kasutamiseks ventileeritavate või tuulutatavate fassaadide puhul. Isover RKL Kaitseprofiil kaitseb tuultusõhu sisenemisava. Toodet saab kasutada olenemata välisviimistlusest nii puitlaudise, tellisvooderduse, fassaadiplaatide jms puhul. Toode sobib tuulutusavale, mille sügavus on maksimaalselt kuni 45 mm. ISOVER RKL Kaitseprofiili pikkus on 1,2 m.

Kasutamine

ISOVER RKL Kaitseprofiil on ette nähtud kasutamiseks ventileeritavate või tuulutatavate fassaadide puhul. ISOVER RKL Kaitseprofiil kaitseb tuultusõhu sisenemisava. Toodet saab kasutada olenemata välisviimistlusest nii puitlaudise, tellisvooderduse, fassaadiplaatide jms puhul. Toode sobib tuulutusava kaitseks, mille sügavus on maksimaalselt kuni 45 mm.

Paigaldus

ISOVER RKL Kaitseprofiili kinnitatakse läbi profiili ülasosas olevate avade tuuletõkkeplaadile. Kui kasutusel on ISOVER tuuletõkkeplaadid RKL31 või ISOVER RKL31 Facade, siis kasutatakse tuuletõkkeplaadi alaservas RKL Paigaldusprofiili ning seejärel kinnitatakse RKL Kaitseprofiil RKL Paigaldusprofiilile. RKL Kaitseprofiil tuleb kinnitada aluspinnale vähemalt läbi iga teise kinnitusava.

Käsitlemine ja ladustamine

Säilitada kuivas ruumis ning kaitsta sademete eest

Täiendav informatsioon

Tootja Saint-Gobain Rakennustuotteet Oy jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid vastavalt toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Tehnilised viited

 

 

Lisainfo

Tootja

ISOVER/Gyproc OÜ

Omadus

Klaasvill

Sulle võib meeldida ka…