ISOVER VARIO® DF liimmass

ISOVER VARIO® DF on püsielastne liimmass, mida kasutatakse aurutõkkekile VARIO Duplexi ja hooneosade vaheliste liitekohtade puhul, et tagada ühendusele veeauru- ja õhutihedus.

Kirjeldus

ISOVER VARIO® DF on püsielastne liimmass, mida kasutatakse aurutõkkekile VARIO® Duplexi ja hooneosade vaheliste liitekohtade puhul, et tagada ühendusele veeauru- ja õhutihedus. Peale paigaldamist säilitab mass oma elastsuse. Väga hea nakkuvus erinevate materjalidega: betoon, kergbetoon, tellis, krohv, metall ja puit. On lõhnatu ega sisalda lahusteid ning isotsüanaate. ISOVER VARIO® DF liimmass moodustab ühe osa Isoveri õhutihendussüsteemist, mis koos teiste toodetega tagavad aurutõkkekile õhutiheduse ja koos sellega niiskuskindlad ja energiatõhusad konstruktsioonid.

Kasutamine

Tihendusmassi Isover Vario DF kasutatakse aurutõkkekile ühenduskohtades, kui kile on vaja tihendada kõva seina vastu. Sobib kõigi kivimaterjalide ja puidu, vineeri ning puitlaast- ja kipsplaatidega.

Paigaldus

Aluspind peab olema kuiv ning tolmu- ja rasvavaba. VARIO® DF mass kantakse silikoonpüstoli abil aluspinnale ca 6…8 mm paksuselt. Seejärel surutakse ISOVER VARIO® Duplex kile tugevalt vastu vuugitäidist. Paigaldustemperatuur: -5º C (hetkeline) kuni +50º C. Hoiustamistemperatuur: +5º C kuni +40º C. Termperatuuritaluvus: -40°C – +100°C (peale tihendusmassi kuivamist). Säilib tuubis avamata kuni 24 kuud. Täpsem paigaldusjuhis koos paigaldusskeemidega on VARIO® kataloogis leheküljel 25.

Pakend

Plastiktuub 310 ml

Käsitlemine ja ladustamine

Ladustada temperatuuril +5 – +40 º C kraadi (vajalik kaitsta toodet otsese päikesekiirguse eest). Kasutustemperatuur -5 º C (lühiajaline) – +50 º C.

Täiendav informatsioon

Tootja Saint-Gobain Rakennustuotteet Oy jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid vastavalt toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Lisainfo

Tootja

ISOVER/Gyproc OÜ

Omadus

Klaasvill

Sulle võib meeldida ka…