ISOVER VARIO® DoubleTwin – kahepoolne teip

ISOVER VARIO® DoubleTwin on osa terviklikust VARIO®õhu- ja aurutõkkesüsteemist, mida kasutatakse aurutõkkemembraanide ja -kilede kinnitamiseks konstruktsiooniosadele.

Kirjeldus

ISOVER VARIO®  DoubleTwin kahepoolset tugeva kleepuvusega teipi kasutatakse aurutõkete kinnitamiseks konstruktsiooniosade külge. DoubleTwin kasutatakse olukorras kus tavapärane “klammerdamine” ei ole võimalik, näiteks metallkarkassi puhul.

Kasutamine

ISOVER Vario® DoubleTwin kahepoolset tugeva kleepuvusega teipi kasutatakse aurutõkete kinnitamiseks konstruktsiooniosade külge. Toode sobib kasutamiseks ISOVER VARIO®  ja VapoBlock toodetega aga ka muude PE, ALU jt aurutõkete liitmiseks puidu, puitkiudplaatide, OSB, kipskiudplaatide, tsementkiudplaatide, metallide ja plastidega. Vajadusel testi eelnevalt nakkuvust aluspinnaga. Soovitatav paigaldustemperatuuri vahemik +5C – +40C. Toode on kasutamiseks ainult sisetingimustes. Aluspind peab olema kuiv ning tolmu- ja rasvavaba.

Paigaldus

Liimida Vario® DoubleTwin konstruktsiooniosade külge. Parima nakke saavutamiseks suruda teip vastu aluspinda. Eemalda kattepaber liimilt ja aurutõke omale kohale. DoubleTwin teipi ei tohi jätta ainsaks fiksaatoriks – alati tuleb lisada ka mehhaaniline kinnitus (näit. villa- vms karkass).

Pakend

ISOVER müügiühik on rull: 19mm x 50m.

Ladustamine

Tooted tuleb ladustada kuivas ja soojas ruumis temperatuuril üle +5OC. Kui ladustamistemperatuur on jahedam, tuleb enne kasutamist tõsta toote temperatuur vähemalt +5OC-ni.

Täiendav informatsioon

Saint-Gobain Ehitustooted AS jätab endale õiguse muuta toote välimust ja tehnilisi omadusi vastavalt tootmisprotsessi muudatustele ja –arengule.

Lisainfo

Tootja

ISOVER/Gyproc OÜ

Omadus

Klaasvill

Sulle võib meeldida ka…