ISOVER VARIO® Patch teip

ISOVER VARIO® Patch teip on uus lahendus auru- või õhutihedust tagava kihi (ISOVER VARIO® KM Duplex UV) paikamiseks või parandamiseks. VARIO Patch on tänu oma suurtele mõõtmetele ideaalne ja soodne toode auru-või õhutiheduse õigesti ning pikaajaliselt toimivaks paikamiseks või parandamiseks.

Kirjeldus

VARIO® Patch teip on lai, painduv ja elastne ning väga tugeva nakkuvusega. Rullil on 25 m peale 104 eelkatkestusega kohta, tänu nendele saab väga lihtsalt moodustada 240×250 mm mõõtudes tükke. VARIO® Patch teibil on hea nakkuvus paberi, puu ning metallpindadega. Kaheosaline liimipinna kaitsepaber lihtsustab ja kiirendab paigaldustööd.

Kasutamine

ISOVER VARIO® Patch teipi kasutatakse eelkõige auru-ja õhutiheduse kihi ISOVER VARIO® KM Duplex UV paikamiseks/parandamiseks. VARIO®
Patch teipi sobib kasutada ka PE (Polüetüleen) aurutõkkekile paikamiseks või parandamiseks. VARIO® Patch teipi saab kasutada nii sise- kui välistingimustes ning sellega saab tihendada ka muid plastpõhiseid materjale (katuse aluskatte puhul ei ole VARIO® Patch kasutamine soovitatav). Tootel on UV-kindlus 6 kuud. Toodet saab katkestada rebides, mistõttu on ta kasutajasõbralik. VARIO® Patch teibi liimosa kaitsepaber on kaheosaline, mis lihtsustab ja kiirendab paigaldustööd.

Paigaldus

Liimitav aluspind peab olema puhas ja tolmuvaba. Madalaim paigaldustemperatuur -5˚C. Külmades tingimustes tuleb teipi eelnevalt soojendada ja hoida toatemperatuuril.

Pakend

Ükiskrull on kilepakendis, papist pakend sisaldab 2 rulli.

Käsitlemine ja ladustamine

Ladustamine kuivades tingimustes, temperatuuril +30 ºC. Säilivusaeg suletud pakendis üle 2 aasta.

Täiendav informatsioon

Tootja Saint-Gobain Rakennustuotteet Oy jätab endale õiguse muuta toote välimust või tehnilisi parameetreid vastavalt toote tootmistehnoloogia muutudes või arenedes.

Lisainfo

Tootja

ISOVER/Gyproc OÜ

Omadus

Klaasvill

Sulle võib meeldida ka…